Radio Kołobrzeg

Szukając pomysłu na jesienne i ponure wieczory, warto zaczerpnąć optymistycznej dawki energii, jaką daje nam Radio Kołobrzeg. Historyczną datą powstania rozgłośni jest rok 1994. Wtedy to na kominie kołobrzeskiej kotłowni umieszczono nadajnik o częstotliwości 71,15, a nico później 90,2. Było to pierwsze w historii Kołobrzegu miejskie radio, prężnie działające do dziś. Kreatywny zespół tworzący program dokłada wszelkich starań aby każdy z słuchaczy odnalazł coś dla siebie. Radio Kołobrzeg to nie tylko audycje radiowe, ale również ciekawy program na żywo online. Świetna muzyka oraz doskonałe rozmowy dnia o różnorodnej tematyce.

Dla miłośników historii, Fundacja Historii Kołobrzegu przygotowała specjalną audycję pt. "Kwadrans z historią", w którym ciekawostki historyczne przyciągają coraz większe grono słuchaczy, pragnących poszerzyć swoją wiedzę historyczną.

Radio Kołobrzeg to jednak nie tylko historia. To również dobra muzyka, informacje sportowe, aktualności oraz wiele innych. Każdy z słuchaczy odnajdzie z pewnością coś dla siebie.

Kontakt